عمومی

مزایای نصب سیستم تصفیه آب خانگی

بقای همه ما وابسته به آب است و آب برای سلامتی ما اهمیت زیادی دارد. با استفاده از آن بدنمان را سیراب می‌کنیم، غذا می‌پزیم، و حمام می‌کنیم. شاید فکر کنید که این اطلاعات خیلی بدیهی هستند، ولی چیزی که آشکار و بدیهی نیست موادی است که مخفیانه در آب مورد استفاده روزانه ما وارد می‌شود. چه از آب شیر تأمین شده توسط شهرداری استفاده کنید و چه از چاه آب خصوصی، احتمال دارد که آلاینده‌هایی در آب شما وجود داشته باشند که تأثیر بدی روی سلامت شما دارند.

حتی اگر آب شما عاری از هر گونه آلاینده‌ای باشد، مواد معدنی موجود در آن می‌توانند در طولانی مدت به سیستم لوله‌کشی و لوازم خانگی شما صدمه بزنند و پوست شما را خشک و حساس بکنند. نصب سیستم تصفیه آب سراسری راه‌حل امن، ساده و اقتصادی‌تری را به شما ارائه می‌کند تا با استفاده از آن مطمئن شوید که از آب خالص برای مصارف‌تان استفاده می‌کنید. هنوز کاملاً متقاعد نشده‌اید؟ در این مقاله 4 مزیت نصب سیستم تصفیه آب خانگی را برای شما توضیح داده‌ایم.

  1. آب نوشیدنی سالم

حتی اگر آب منزل شما از ایستگاه تصفیه آب تأمین می‌شود، باز هم می‌تواند دارای آلاینده باشد، آلاینده‌هایی مثل سرب، و اغلب مواد شیمیایی مثل فلوراید[1] و کلورین[2] در ایستگاه تصفیه به آب اضافه می‌شود. در واقع به دلیل آلودگی، اکثر آب‌های شیر و چاه در ایالات متحده حاوی سطوحی از آلاینده‌ها هستند. تنها راه دانستن اینکه چه چیزی در آب شما وجود دارد آزمایش کردن آن است. نصب سیستم تصفیه آب به شما این اطمینان را می‌دهد که آب تمیزی می‌نوشید و استفاده می‌کنید و آب خالص یعنی آب سالم‌تر و خوش‌طعم‌تر.

  • دوش و حمام سالم‌تر

همانطور که نوشیدن آب آلوده برای سلامت شما خوب نیست، برای بدن شما در زمان استحمام هم مضر است. بدن شما از طریق پوست مواد آلاینده مضر را جذب می‌کند. مواد شیمیایی مثل کلرین ،حتی در سطوح غیرخطرناک، می‌توانند پوست شما را خشک و حساس بکنند. سیستم تصفیه آب سراسری یک فیلتر در نقطه ورودی آب به منزل شما نصب می‌کند. زمانی که از شیر آشپزخانه یک لیوان آب بنوشید، یا در حمام دندان‌هایتان را مسواک بزنید، از آب خالص بدون آلاینده استفاده خواهید کرد.

  • طول عمر بیشتر سیستم لوله‌کشی و لوازم خانگی

حتی مواد معدنی مضر در آب می‌توانند در طول زمان در لوله‌های شما رسوب کنند و باعث خراب شدن سیستم لوله‌کشی منزل شما شوند (چه برسد به مواد شیمایی مضر موجود در آب). آب آلوده یا سخت می‌تواند تأثیر بدی روی لوازم خانگی‌ای که به سیستم لوله‌کشی شما متصل هستند مثل شیرهای آب،  زباله خرد کن و ماشین ظرف‌شویی بگذارد. اگر آب تصفیه شده در لوله‌های منزل شما جریان داشته باشد، عمر این لوله‌ها بیشتر شده و هزینه‌های تعمیر لوله‌کشی و لوازم خانگی هم کمتر خواهد شد.

  • مفید برای محیط زیست (و جیب شما)

اگر اسیر عادت خرید آب معدنی شده‌اید و فکر می‌کنید که برای سلامتی شما مفید هستند، باید خیلی حواستان را جمع کنید. هزینه خرید آب معدنی به صورت مرتب از هزینه نصب سیستم تصفیه آب خانگی بیشتر است. بطری‌های پلاستیکی آب خطر بزرگی هم برای محیط زیست ایجاد می‌کنند، و بیشتر آنها نهایتاً سر از جاهایی در می‌آورند که روی هم تلنبار شده و تجزیه شدن آنها صدها سال طول خواهد کشید. یک عیب دیگر: بیشتر بطری‌های پلاستیکی حاوی مواد شیمیایی‌ای هستند که می‌توانند به آب درون‌شان نفوذ کنند و با نوشیدن آن آب شما بدن‌تان را هر چه بیشتر در معرض خطر آلاینده‌های احتمالی قرار می‌دهید. نصب سیستم تصفیه خانگی به شما آب تمیز، خوش‌طعم‌تر خواهد داد و تأثیر بدی روی محیط زیست نخواهد داشت.

اگر به نصب سیستم تصفیه آب خانگی علاقه‌مند هستید با ما تماس بگیرید! تکنسین‌های آموزش دیده امور آب شرکت ما به شما در انتخاب بهترین گزینه تصفیه آب در منزل‌تان کمک خواهند کرد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *