عمومی

دلایل استفاده از دستگاه تصفیه آب

در حالت کلی غذا از اهمیت بالایی برخوردار است، اما اهمیت آب بسیار بالاتر است. مطمئنا نیاز به توضیح نیست که آبرسانی به بدن برای سلامتی کلی حیاتی است. فقط خوابیدن به آبرسانی بدن بسیار کمک می کند و اگر  زمانی که از خواب بیدار می شویم آب بنوشیم در حس و حال ما تاثیر بسیار بالایی خواهد داشت، همینطور در سطح گشنگی و حتی وزن کم کردن.علاوه بر اینکه آب  یکی از مهم ترین نیازهای زندگی است، کمی تحقیق در مورد آن ارزش دارد.

امروز چند دلیلی که باید از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنید را به شما می گوییم چون همه H2O ها یکسان تولید نمی شوند.عمل  تصفیه، سموم، باکتری ها و آفت کش ها را  از آب جدا می کند  و حتی طعم بد آب را از آن می گیرد. در واقع نزدیک به  ۲۱۰۰ گونه سموم مختلف در آب شیر یافت می شود. این عدد بسیار بزرگی است.حتی برخی از تحقیقات نشان داده است که اثراتی از مواد دارویی نیز از جمله تایلنول و ترامادول در آب آشامیدنی مشاهده شده است.اهمیت تصفیه نسبت به محل زندگی شما ما مشخص می شود، در شهر های بزرگ  با آلودگی بالا تصفیه اهمیت بالاتری دارد.شما می توانید به جای استفاده از آب شیر و یا آب معدنی از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنید زیرا آب تمیز یک نیاز انسانی اولیه است پس از مطمئن شدن از کیفیت آن باید جدی گرفته شود. 

دلیل اول استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی :  کاهش ابتلا به بیماری

مشکل اصلی وجود مقدار بالای سموم و مواد شیمیایی داخل آب شیر این است که تحقیقات روی آن ها بی نتیجه می باشد. پس نمی توان گفت عواقب بلند مدت مصرف اینگونه آب چه می باشد. البته می توان به مواردی مانند کلورین  و آمونیاک به جز مواد سرطان زا می باشند، اشاره کرد که مطمئناً با کاهش استفاده از آنها خطر ابتلا به سرطان کاهش می یابد. این آبی است که می نوشیم ،با آن استحمام می کنیم، دندان هایمان را مسواک میزنیم و با آن آشپزی می‌کنیم. بسیاری از مواد شیمیایی داخل آب هنوز به طور کامل شناسایی نشده اند پس ممکن است راز های دیگری نیز در آب تصفیه نشده وجود داشته باشد .با کمی هزینه و خرید یک دستگاه تصفیه آب این خطرات را از خود دور کنید. 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *